مهر ۳, ۱۴۰۲

بُراق حامیم

پایگاه خبری تخصصی هنر ایرانی اسلامی

خانه » تازه ترین اخبار روز دنیای هنر » نمایش مستند پرتره‌های کمیاب ۷ تن از مشاهیر تاریخ سینما

نمایش مستند پرتره‌های کمیاب ۷ تن از مشاهیر تاریخ سینما

مستندهای پرتره هفت سینماگر شناخته شده جهان در قالب برنامه «هفت، سینماپرتره» از ۲۰ تا ۲۶ خرداد در پردیس سینمایی چارسو به نمایش در خواهد آمد.

مستندهای پرتره هفت سینماگر شناخته شده جهان در قالب برنامه «هفت، سینماپرتره» از ۲۰ تا ۲۶ خرداد در پردیس سینمایی چارسو به نمایش در خواهد آمد.

مستند های پرتره هفت سینماگر شناخته شده جهان در قالب برنامه «هفت، سینماپرتره» از ۲۰ تا ۲۶ خرداد در پردیس سینمایی چارسو به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری هنری بُراق حامیم، در ادامه نمایش‌های ویژه فیلم‌های هنری و تجربی رویداد فیلم‌های مستند پرتره سینمایی با عنوان «هفت، سینماپرتره» از روز شنبه ۲۰ خرداد تا جمعه ۲۶ خرداد در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، هر روز از ساعت ۲۰ یک فیلم از یک سینماگر شناخته شده به نمایش در می‌آید و پس از نمایش فیلم نشست نقد و بررسی اثر با حضور و اجرای امیر قادری و با حضور و همراهی فیلمسازان و منتقدان نام‌آشنای سینما برگزار می‌شود.

در این رویداد فیلم‌های مستندِ کمیابِ “فیلنی هرگز پایان نمی‌یابد” به کارگردانی یوجینو کاپوچو، “جانگو و جانگو – سرجو کوربوچی” به کارگردانی لوکا رنا، “یک سال در زندگی اینگمار برگمان” به کارگردانی جین مگ نیوسان، مستند “روح پیتر سلرز” به کارگردانی پیتر مداک، مستند “لینچ- اوز” به کارگردانی الکساندر او فیلیپ، مستند “فورمن در برابر فورمن” به کارگردانی هلنا ترشتیکوا و یاکوب هینا، و مستند “چشمان اورسن ولز” به کارگردانی مارک کوزینز با زیرنویس فارسی، به نمایش در می‌آید.

این رویداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، جشنواره سینماحقیقت، وبسایتِ کافه سینما و پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

علاقمندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ خرداد هر روز ساعت ۲۰ به سالن شماره دو پردیس سینمایی چارسو واقع در تهران، خیابان جمهوری تقاطع خیابان حافظ مراجعه کنند. حضور در این رویداد آزاد و رایگان است.

پایگاه خبری بُراق حامیم

You have successfully subscribed to the newsletter

هنگام تلاش برای ارسال درخواست شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

بُراق حامیم will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.