آذر ۹, ۱۴۰۲

بُراق حامیم

پایگاه خبری تخصصی هنر ایرانی اسلامی

خانه » تازه ترین اخبار روز دنیای هنر » برپایی نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» در قم

برپایی نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» در قم

برپایی نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» در قم

برپایی نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» در قم

نمایشگاه خوشنویسی هادی پناهی‌منش از هنرمندان مطرح خوشنویس قم با عنوان «همای رحمت» در نگارخانه اشراق آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بُراق حامیم، نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» به مناسبت عید غدیر با حضور جمعی از هنرمندان خوشنویس استان در نگارخانه اشراق قم برپا شد.

در این نمایشگاه، آثار فاخری از هادی پناهی‌منش هنرمند مطرح خوشنویس استان با مضامین آیات قرآنی، احادیث و اشعار مربوط به عید غدیر در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» به همت انجمن خوشنویسان استان قم و اداره هنر‌های تجسمی معاونت مهر دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم از ۱۵ تا ۲۵ تیرماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان به این هنر روح‌بخش در نگارستان اشراق است.

خاطرنشان می‌شود هادی پناهی‌منش فعالیت هنری خود را سال‌ها قبل زیر نظر آقایان شیرازی در نستعلیق و کابلی و حیدری در شکسته نستعلیق آغاز کرد و آثارش تاکنون در نمایشگاه‌های متعدد داخلی و خارجی به نمایش درآمده است.

این هنرمند قمی که از اوایل دهه هفتاد صاحب مدرک ممتاز خوشنویسی شد، در جشنواره‌های متعدد ملی و بین‌المللی صاحب عناوین برتر شده که از جمله آن‌ها می‌توان به کسب رتبه نخست درجشنواره بین‌المللی قران کریم در رشته شکسته نسنعلیق، جشنواره بین‌المللی سفیر و دوسالانه‌های خوشنویسی اشاره کرد.

پایان پیام/

پایگاه خبری بُراق حامیم

You have successfully subscribed to the newsletter

هنگام تلاش برای ارسال درخواست شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

بُراق حامیم will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.